Jak jsem se dostal k realitám ?

Od svých sedmnácti let jsem pracoval pro jednu zahraniční společnost na pozici Key Account manažera v odvětví affiliate marketingu. Po pěti letech úspěšného podnikání v tomto oboru, jež mi pomohlo načerpat celou řadu zkušeností, jsem se ale rozhodl pro změnu kariéry a přechod k realitám.

K realitám mě to popravdě táhlo už odjakživa, avšak největší zlom, který mě donutil se jim začít věnovat naplno, přišel až ve chvíli, kdy jsem sám pro sebe hledal bydlení. V ten moment jsem si totiž uvědomil, že je to přesně to, co chci v životě dělat a že pomáhat lidem získat jejich vysněné bydlení je opravdový dar. Navíc každá uzavřená spolupráce je jedinečná, tudíž pro člověka se tato práce nikdy nestane stereotypní.

Proč zvolit spolupráci se mnou?

Nebudu Vám nic nalhávat, nejsem nejlepší makléř, nemám nejvíce zkušeností, ale mohu Vám garantovat perfektní prezentaci nemovitosti a její následnou propagaci, maximální zapálení a tah na branku, díky němuž dokáži prodat či pronajmout Vaši nemovitost za nejvyšší možnou částku.

Prvořadý je pro mě vždy zejména lidský přístup, ke klientovi si vždy snažím najít cestu a přistupovat k němu maximálně individuálně, neboť vím, že má práce není jen o prodávání nemovitostí, ale rovněž i o příbězích, životní cestě a budování vztahů. Uspokojení klientových potřeb je pak pro mě samozřejmě vždy na prvním místě.

Hledáte-li toho pravého makléře dle Vašich představ, neváhejte a ozvěte se mi. Rád se s Vámi potkám, třeba jen nezávazně u kávy.

Kontaktovat